خبر

ابقای طاهری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی درباره امتیازات میزبانی رقابت های بین المللی گفت: میزبانی طبیعتا امتیازاتی را با خود به همراه دارد. گاهی میزبانی در سطوح پایین نیز می تواند مفید باشد چرا که ورزشکاران با روابط بین المللی آشنا می شود و در مدیریت اجرای تجربیاتی کسب می شود. برای کسب میزبانی داشتن نیروی انسانی متخصص در امور اجرایی و فنی ، زیرساخت، حضور تماشاگران و علاقمندان و رسانه ها نیز نیاز است.

علیرضا رحیمی رئیس سابق فدراسیون هندبال تصریح کرد: هر میزبانی برای هدف خاصی انجام می شود که مهم ترین این اهداف رشد و توسعه رشته ورزشی مربوطه و گرفتن سکوهاست. هر کشوری که میزبانی رقابت هایی را می گیرد فشاری بر مسئولان وارد می شود تا هر چه سریع تر امکانات و شرایط لازم را فراهم کنند. زیرا هر گونه ایراد کوچک نیز باعث آبروریزی در سطح بین المللی خواهد شد. به علاوه این که باعث وارد شدن ارز به کشور می شود.

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره جلسه ای که با حضور وی و مسئولان وزارت ورزش انجام شد خاطر نشان کرد: در این جلسه قول داده شد تا موضوع بازنشستگی بنده به طور قانونی رسیدگی شود. از تمام هواداران می خواهم دل گران نباشند. بنده فعلا در مقام سرپرست باشگاه هستم.

وی ادامه داد: از گذشته کارهایی در باشگاه انبار شده است که وقت مدیریت را می گیرد. امیدوارم همه کمک کنند تا از این وضعیت خارج شویم.

همیشه با ورزش از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 با اجرای خسرو والی زاده تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار